СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Зовнішнє незалежне оцінювання

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО-2019

 

ТЕРМІН 
РЕЄСТРАЦІЇ

З 05 лютого до 25 березня

Керівники закладів освіти зможуть сформувати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

 

 

 

У Дніпропетровській та Запорізькій областях обробку реєстраційних документів учасників ЗНО здійснює Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО)

ОСНОВНІ
НОРМАТИВНІ
ДОКУМЕНТИ

1. Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти,затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1095 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 8 липня 2015 р. № 533, зі змінами, унесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 р. N 1033).

2. Календарний план підготовки та проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 28.09.2018 N 1036.

3. Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (Порядок), затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2017 року № 25.

УЧАСНИКИ
РЕЄСТРАЦІЇ

Учні (слухачі, студенти) загальноосвітніх, професійних (професійно-технічних), закладів вищої освіти), які в 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту 
(особи, які складатимуть ДПА у формі ЗНО)

Особи, які вже мають повну загальну середню освіту 
(випускники минулих років)

Описание: http://dneprtest.dp.ua/docs/2019/jpg/arrow_yel.png

Описание: http://dneprtest.dp.ua/docs/2019/jpg/arrow_blue.png

ДОКУМЕНТИ,
НЕОБХІДНІ ДЛЯ
РЕЄСТРАЦІЇ

1. Заповнена реєстраційна картка, оформлена на відповідному бланку згідно з вимогами Порядку.

2. Копія* паспорта громадянина України (у разі відсутності паспорта ознайомтеся з наступноюінформацією).

3. Список осіб, які складатимуть ДПА у формі ЗНО (додається до загального пакету документів закладу освіти).

1. Заповнена реєстраційна картка, оформлена на відповідному бланку згідно з вимогами Порядку.

2. Копія* паспорта громадянина України (у разі відсутності паспорта ознайомтеся з наступноюінформацією).

3. Копія* документа про повну загальну середню освіту (атестат).

*На копіях документів, що подаються для реєстрації, повинен бути напис, що складається зі слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

 

Випадки, у яких до комплекту реєстраційних документів необхідно включити додаткові документи.

Докладніше…

Інформація для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими станом здоров’я.

Докладніше…

Інформація щодо реєстрації для участі в додатковій сесії в основний термін реєстрації.

Докладніше…

 

ФОРМУВАННЯ
РЕЄСТРАЦІЙНОЇ
КАРТКИ

Вам потрібно після 5 лютого 2019 року ввести реєстраційні дані до реєстраційної форми** на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) testportal.gov.ua або на нашому сайті (www.dneprtest.dp.ua).

Зауважте, що одним з перших кроків є обрання категорії особи. 
Якщо ви у 2019 році завершуєте навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо), – ваша категорія «Випускник закладів загальної середньої освіти 2019 року».

Якщо ви є учнем (студентом, слухачем) закладів професійної (професійно-технічної) освіти і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, – ваша категорія «Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

Якщо ви є студентом закладу вищої освіти (коледж) і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, – ваша категорія «Студент закладу вищої освіти».

Якщо ви вже маєте атестат (здобули повну загальну середню освіту в попередні роки), незалежно від того, де ви навчаєтеся зараз (чи продовжуєте навчатися), – ваша категорія «Випускник минулих років».

Якщо ви навчаєтесь у закордонному закладі освіти та здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, – ваша категорія «Випускник, який здобуде в 2019 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти».

У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації Ви можете звернутися до:

відповідального за формування комплектів
реєстраційних документів
у закладі освіти, у якому Ви здобуваєте 
в поточному навчальному році повну 
загальну середню освіту

пункту реєстрації учасників ЗНО

 

Після закінчення формування реєстраційної картки, вам потрібно роздрукувати:

– бланк реєстраційної картки;

– контрольно-інформаційний лист.

ОФОРМЛЕННЯ
РЕЄСТРАЦІЙНОЇ
КАРТКИ

УВАГА! Реєстраційна картка оформлюється українською мовою!

1. Заповніть частину "Заява". Для цього необхідно:

– зазначити своє прізвище (у родовому відмінку) та ініціали після найменування регіонального центру;

‒ власноруч (від руки) написати заяву, у якій засвідчити бажання бути зареєстрованим(ою) для участі в ЗНО, підтвердити факт ознайомлення з Порядком;

‒ поставити дату написання заяви та особистий підпис у спеціально відведених місцях під заявою.

2. У спеціально відведених місцях реєстраційної картки наклейте дві однакові фотокартки для документів (чорно-білі або кольорові) розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку.

 

НАДСИЛАННЯ ДО
РЕГІОНАЛЬНОГО
ЦЕНТРУ
РЕЄСТРАЦІЙНИХ
ДОКУМЕНТІВ

Особи, які складатимуть ДПА у формі ЗНО

Описание: http://dneprtest.dp.ua/docs/2019/jpg/arrow_red2.png

Віддають комплект реєстраційних документів відповідальному за формування комплектів реєстраційних документів у навчальному закладі, який вони закінчують. Відповідальний надсилає поштою або передає нарочним, у встановлені терміни, до регіонального центру (ДпРЦОЯО, Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083) список випускників,оформлений згідно із зразком, затвердженим Порядком, ікомплекти реєстраційних документів (дата подання визначається за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті (у випадку передання нарочним – за днем отримання, зафіксованим у регіональному центрі).

Випускники минулих років

Описание: http://dneprtest.dp.ua/docs/2019/jpg/arrow_red2.png

Самостійно надсилають комплект реєстраційних документів рекомендованим листом у встановлені терміни (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) на таку адресу: ДпРЦОЯО, Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083.

Випускники закладів загальної середньої освіти (особи з неконтрольованих територій, які навчаються екстерном)

Описание: http://dneprtest.dp.ua/docs/2019/jpg/arrow_red2.png

Надають скан-копії реєстраційних документів та фотокартки на електронну адресу закладу, у якому навчаються.

Випускники минулих років(особи з неконтрольованих територій, які можуть надати документи лише за допомогою електронної пошти)

Описание: http://dneprtest.dp.ua/docs/2019/jpg/arrow_red2.png

Надсилають, в установлений строк, скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу ДпРЦОЯОrc.dnepr@dp.testportal.gov.ua

 

ВІДСТЕЖЕННЯ
СТАНУ ОБРОБКИ
РЕЄСТРАЦІЙНИХ
ДОКУМЕНТІВ

Дізнатися про стан оброблення реєстраційних документів можливо в он-лайн режимі на сайті УЦОЯО та на нашому сайті за номером реєстраційної картки. Докладніше…

ОТРИМАННЯ
ДОКУМЕНТІВ, ЩО
ПІДТВЕРДЖУЮТЬ
РЕЄСТРАЦІЮ

За умови успішної реєстрації ДпРЦОЯО надішле кожному зареєстрованому учаснику ЗНО:

– Сертифікат ЗНО 2019;

 реєстраційне повідомлення учасника ЗНО;

– інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2019 рік».

Особам, які складатимуть ДПА у формі ЗНО, – за адресою навчального закладу, де вони навчаються.

Випускникам минулих років, – за адресою, яку вони вказали в реєстраційній картці.

Категорії осіб, документи про підтвердження реєстрації яких зберігаються в регіональному центрі.Докладніше…

Для кожного учасника ЗНО на сайті УЦОЯО (testportal.gov.ua) створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому! Зайти на інформаційну сторінку також можна скориставшись кнопкою на нашому сайті. Інформаційна сторінка є особистим джерелом інформації для кожного учасника ЗНО. Вона містить у собі реєстраційні дані особи, з неї учасники ЗНО роздруковують запрошення-перепустки до пунктів ЗНО, а після проходження ЗНО – інформаційну картку з результатами ЗНО.

ВНЕСЕННЯ ЗМІН
ДО
РЕЄСТРАЦІЙНИХ
ДАНИХ

За потреби, до 25 березня 2019 року, Ви може здійснити перереєстрацію. Для цього Вам потрібно: внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу, розміщеному на веб-сайті УЦОЯО, сформувати та ОФОРМИТИ НОВУ РЕЄСТРАЦІЙНУ КАРТКУ та повторно підготовити комплект реєстраційних документів, що має містити:

– нову реєстраційну картку;

– отриманий раніше Сертифікат ЗНО-2019, який потім анулюється;

– інші документи, які Ви подавали під час попередньої реєстрації (у випадку зміни персональних даних або відомостей про місце навчання, а також особливих умов проходження ЗНО, додають документ, що підтверджує ці зміни).

Особи, які складатимуть ДПА у формі ЗНО, віддають новий комплект документів відповідальному за формування комплектів реєстраційних документів у навчальному закладі, який вони закінчують. Відповідальний надсилає поштою або передає нарочним у встановлені терміни до регіонального центру новий список випускників і новий(і) комплект(и) реєстраційних документів (дата подання визначається за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті (у випадку передання нарочним – за днем отримання, зафіксованим у регіональному центрі)

Випускники минулих роківнадсилають новий комплект реєстраційних документів рекомендованим листом з повідомленням про вручення до ДпРЦОЯО (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

ВІДМОВА В
РЕЄСТРАЦІЇ ТА
ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЇ

Описание: http://dneprtest.dp.ua/docs/2019/jpg/voskl_znak1.png.gif Вам може бути відмовлено в реєстрації (перереєстрації) для участі в ЗНО на підставі: 
1) ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
2) надання недостовірної інформації;
3) подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;
4) відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого терміну реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційні документи) або перереєстрації;
5) неналежного оформлення документів, потрібних для реєстрації;
6) неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку***.

У випадку прийняття рішення про відмову в реєстрації Вам будуть надіслані рекомендованим поштовим відправленням: витяг з протоколу регламентної комісії, де буде зазначено причину відмови та документи, надані Вами для реєстрації. Особі з особливими освітніми потребами, для якої неможливо створити особливі (спеціальні) умови для проходження ЗНО, ДпРЦОЯО повертає не оригінал, а завірену копію наданого нею медичного висновку.

Перераховані документи надсилаються до навчального закладу (для осіб, які складатимуть ДПА у формі ЗНО) або за адресою, указаною в реєстраційній картці(для випускників минулих років).

Особа, якій відмовлено в реєстрації не пізніше 25 березня 2019 року має: 
– сформувати нову реєстраційну картку;
– усунути причини, що стали підставою для прийняття рішення про відмову в реєстрації або перереєстрації;
– надіслати до ДпРЦОЯО комплект реєстраційних документів в один із зазначених раніше способів (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

ВІДМОВА ВІД
УЧАСТІ В ЗНО
ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Якщо Ви з певних причин не можете взяти участь у ЗНО-2019, то не пізніше ніж за п'ять тижнів до початку проведення основної сесії ЗНО надішліть до ДпРЦОЯО раніше отриманий Сертифікат ЗНО 2019 і заяву про відмову в реєстрації.