Позашкільна освіта

В умовах творення нової української школи завданням виховання є створення таких умов, за яких може розвинутися людина європейського мислення. У Концепції нової української школи визначено, що модель випускника включає три основні характеристики: цілісна особистість, інноватор та патріот.

У школі діти повинні навчитись самостійно аналізувати інформацію, критично мислити, швидко адаптуватися до змін, співпрацювати в команді та володіти високою національно-патріотичною свідомістю. Це наголошено у Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, це було основним дороговказом при організації виховної роботи у навчально-виховних закладах району.

Відділом освіти, районним методичним кабінетом щорічно організовуються заходи, які б сприяли набуттю дітьми та молоддю досвіду патріотичних дій.