СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вітаємо Ксенію Сторчак та її вчителя Штандюк Світлану Іванівну!!!

Лютий. Запоріжжя. Конкурс. Фініш... Уже вкотре саме в лютневі дні збираються на фінальному етапі Міжнародного конкурсу  ім. П.Яцика кращі знавці української мови. З усіх куточків області з’їхалася  малеча й  добре знані на конкурсах старшокласники, студенти, щоб показати свої знання української мови!

Наш район декілька років поспіль представляє талановита, розумна, гарна дівчина Сторчак Ксенія, учениця КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2». В цьому році, як і у минулому, вона посіла друге місце в обласному етапі конкурсу. Була запрошена Ксенія і на підсумковий етап. До речі, Ксенія у цьому навчальному році є переможцем (обласний етап - ІІІ місце) всеукраїнських олімпіад з німецької мови та з української мови і літератури.

Готує обдаровану ученицю досвідчений педагог, вчитель української мови та літератури, просто чарівна жінка Штандюк Світлана Іванівна.

Спадають на думку слова Л.Костенко: «І кожен фініш, - це, по суті, старт!» Бажаємо Ксенії подальших перемог, творчих злетів і гарних людей на життєвій дорозі.

Методист ВОМС Личката Ю.І.