Підведено підсумки обласного етапу XVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Підведено підсумки обласного етапу XVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проводиться під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої» за темою «Духовні святині рідного краю».

Номінація «Література» 2018-2019.

Відділ освіти, молоді та спорту щиро вітає переможців конкурсу та вчителів, які їх підготували.

Бажаємо успіхів у навчанні та нових перемог!

Роботи переможців кожного року друкуються у запорізькому альманасі дитячої та юнацької творчості.

Методист РМК Личката Ю.І.

Список

переможців ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Духовні святині рідного краю».

Прізвище, ім’я, по батькові

учня

Клас

Заклад освіти