Шкільна домівко, з ювілеєм!

30 листопада Федорівська школа гостинно відчинила двері, запрошуючи своїх колишніх та теперішніх  учнів, батьків, учителів на святкування 80-річчя. У цей день ювілярка мала особливо святковий вигляд: у вестибюлі  облаштовано фотозону, в коридорі розвішані  стіннівки,  фотографії із життя учнів минулих років, урочисто вбраний спортзал. І  навіть  холодна вітряна погода не завадила святковому настрою всіх присутніх.

Із вітальним словом до присутніх звернувся директор школи Стариковський В.П.   Ведучі свята, вчителі Іваненко Л.Г. та Крівіхіна А.С.  , нагадали всім присутнім  історію розвитку й життя   школи, розповіли  про вчителів, які закладали і формували традиції, чиї здібності й професіоналізм були направлені на навчання та виховання учнів.

Пам'ять про  вчителів, які відійшли у вічність, ушанували хвилиною мовчання.

Слова подяки звучали тим, хто постійно допомагає та підтримує нашу школу: голові сільської ради Черноусу В.І., ТОВ «Батьківщина», «Аревік», «Каріна», «Скорпіон», «Квітка». Учні та вчителі вдячні Пологівському відділу освіти, молоді та спорту за привітання та подарунок – ноутбук.

А головними героями концерту, звичайно, стали наші учні, які створили присутнім гарний настрій. Адже на сцені були кращі колективи та солісти школи. Так, свято прикрасили виступи  танцювального колективу «Талісман», маленьких зірочок Шахназарян Аревік та Іонічевої Даринки, вокальних груп учнів 4 – 6 класів, ансамблю ложкарів, дуету Вовк В.А. та її доньки Ксенії.

Хотілося б, щоб шкільні роки на все життя залишали у пам’яті випускників тільки світлі спогади про рідну школу, щоб школа і надалі була берегинею кращих традицій, найріднішою стежкою до мети, веселою і сонячною Країною радості. Бажаємо нашій школі творчого довголіття, продовжувати тримати високу планку учбових досягнень та яскравих перспектив на багато років!