Національний урок безпеки

9 листопада у Пологівській гімназії «Основа» та Пологівському колегіуму №1  пройшов Національний урок безпеки для гомінливих учнів молодших класів під гаслом «Безпека починається з дитинства». Протягом всього уроку лейтмотивом була істина: лише за умови безпеки дитини можливе щасливе майбутнє країни. У ігровій формі через розваги та веселощі діти повторили правила безпечної поведінки, назвали причини виникнення пожежі та перші дії дитини при порятунку від диму та вогню, а також вперше подивилися мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу», знятого у рамках соціального проекту ГК «Фокстрот» за підтримки ДСНС України. Ведучі свята - вчителі з чарівною Лисичкою та другом Фокстером пояснили школярам важливість професії рятувальника, у гумористичній формі прокоментували показ мод (демонстрацію рятувальної амуніції) та підготували глядачів до розуміння англомовної серії мультфільма щодо поведінки при пожежі. Цього дня до учнів завітали представники служби порятунку з цікавою програмою. Спершу розповіли про вогнегасник, принцип його дії, як ним користуватися і правила пожежної безпеки у приміщенні. З непідробним інтересом діти спостерігали за інспектором, навіть вставали з місць, щоб розгледіти його дії та бурхливо аплодували. Вчителі  закладів освіти радо долучилися до проведення цікавих уроків з безпеки.  Вкінці уроку учні отримали від інспекторів подарунки.

Методист РМК - Ірина Дадіані