СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Підсумки атестації педагогічних працівників району 2018-2019 н.р.

    

  Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на  всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність  педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються педагогічні категорії та звання.

      Згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників в  закладах освіти району, починаючи з 15 березня поточного року, компетентно і злагоджено працювали атестаційні комісії.    

     Керуючись основними принципами атестації, такими як відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності, члени атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації під головуванням Дорофєєвої Л.В. провели       8 засідань та атестували 92 педагога. За результатами атестації педагогічним працівникам, які досягли високих показників у роботі 10 педагогічним працівникам присвоєно: кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» -10 осіб, педагогічні звання - «учитель-методист» - 4, «старший учитель» - 6.

       Вітаємо і бажаємо нашим колегам натхнення, творчості нових вагомих результатів і звершень.

 

Завідувач районного методичного кабінету    А.М. Стольнікова.« повернутися до списку новин