СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Переможці обласного етапу конкурсу образотворчого та фотомистецтва «Україна – європейська країна» в рамках Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки»

З метою залучення підростаючого покоління до європейських інтеграційних процесів в Україні, висловлювання своєї думки про бачення європейського майбутнього держави через образотворче мистецтво та фотомистецтво; підтримки талановитих, обдарованих дітей та молоді, КУ «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» у термін з 01 лютого до 14 квітня 2019 року проведено обласний етап конкурсу образотворчого та фотомистецтва «Україна – європейська країна» в рамках Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки» за номінаціями: «образотворче мистецтво» та «фотомистецтво». На розгляд журі було представлено понад 200 робіт з фотомистецтва та близько 300 робіт з образотворчого мистецтва. Від закладів освіти Пологівського району на конкурс було представлено 23 роботи, з яких 11 визнано переможцями.

В номінації «Образотворче мистецтво» переможцями стали:

І місце - Отрішко Дарія, учениця КУ «Пологівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5», керівник Удод Н.А.;

ІІ місце - Нестерець Карина, учениця КУ «Пологівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5», керівник Удод Н.А. та Хижній Тимофій, вихованець КУ «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості», керівник Тоцька Т.В.;

ІІІ місце - Черкасова Маргарита та Снісарь Вероніка, вихованки КУ «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості», керівник Тоцька Т.В.; Тарасенко Артем, учень КУ «Григорівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів», керівник Іванченко Т.В. та Трайло Альона, учениця КУ «Григорівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів», керівник Радченко О.В.

В номінації «Фотомистецтво» переможцями стали:

І місце - Курган Наталья, учениця КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І – ІІІ ступенів № 2», керівник Фіногеєва Л.О.;

ІІ місце - Безверха Аліна, учениця КУ «Інженерненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів», керівник Хоменко Л.М. та Садова Аміна, учениця КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І – ІІІ ступенів № 2», керівник Янько Л.В.;

ІІІ місце - Руденко Анастасія, учениця КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І – ІІІ ступенів № 2», керівник Ільченко С.В.

Вітаємо переможців та зичимо нових перемог!

Методист районного методичного кабінету               ІРИНА ЦАРЕНКО