СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Обласний етап XXV Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

 

 

17 травня у Запорізькому міському Палаці дитячої та юнацької творчості»  відбувся обласний етап XXV Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. Організаторами заходу виступили: Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області, Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Добровільне пожежне товариство.

Щоб завоювати  можливість виступати на сцені обласного центру, команди пройшли   шкільний, міський, районний та зональний етапи. Отже, до Запоріжжя з’їхались найсильніші команди області.

 Участь в обласному етапі фестивалю взяли   команди із Запоріжжя, Енергодара, Мелітопольського, Токмацького та   Бердянського районів. Пологівський район представляла дружина юних пожежних «Прометей» гімназії «Основа»

Юні рятувальники змагалися у конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання», «Безпечна прогулянка» та «Плакат соціальної реклами». Учасники демонстрували вміння  надавати першу допомогу,  навички рятування потопаючого,   знання лісових грибів та ягід,   в’язали рятувальні і туристичні вузли, збивали м’ячі за допомогою справжнього пожежного знаряддя.

Юні пожежні  пригадали правила безпечної поведінки в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях,  показали особисті творчі здібності та довели, що героїчна професія рятувальника вимагає нашої пошани. Команди  показали високий рівень підготовки і намагалися якнайкраще представити свій навчальний заклад, район, потішити глядачів яскравими декораціями, неповторними костюмами, театралізованими постановками, хореографією, вокалом та іскрометними жартами.

Пологівська команда  перемогла  в двох конкурсах: «Домашнє завдання» та «Рятувальна мотузка», а в загальному заліку посіла почесне третє місце. Перше місце посіла  команда з м. Запоріжжя, друге місце здобули  юні рятівники з Мелітополя.

Методист РМК Дадіані І.В« повернутися до списку новин