СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Засідання спеціалістів з ОП "Про дотримання вимог законодавства про ОП в закладах освіти Пологівського району"

Засідання спеціалістів з охорони праці «ПРО ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ОХОРОНУ ПРАЦІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ПОЛОГІВСЬКОГО РАЙОНУ»

9 жовтня на базі КУ «Пологівська гімназія «Основа» проведено семінар-нараду зі спеціалістами з охорони праці закладів освіти Пологівського району. На семінарі  були присутні експерти Фонду соціального страхування України в Запорізькій області.

Експерти з охорони праці розповіли про організацію роботи з охорони праці в установах та закладах освіти, загострила увагу присутніх на обов’язках посадових осіб щодо охорони праці та зауважила про деякі зміни у нормативній базі про охорону праці. Увагу присутніх було акцентовано на необхідності своєчасного інформування органу Фонду про нещасні випадки, які сталися в закладі. Детально зупинилася на основних вимогах Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, довели до відома присутніх про деякі аспекти розслідування нещасних випадків на виробництві з фізичними особами, що уклали договори цивільно-правового характеру.

Про необхідність якісного проведення атестації робочих місць за умовами праці та норми Закону України «Про охорону праці», які регулюють відносини між роботодавцем та працівником в частині надання пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах праці, організації атестації робочих місць та вживання заходів щодо усунення небезпечних і шкідливих для здоров’я виробничих факторів нагадала методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту.

Методист РМК         Ірина  Дадіані 

    « повернутися до списку новин