СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

У період з 13 по 15 травня в ЗНВК “Запорізька Січ” проходили змагання Всеукраїнського дитячого руху “Школа безпеки”

Від  КУ «Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5» у заході приймали участь дві команди учнів – молодша та починаюча. Капітан молодшої команди – Іван Єфименко, капітан починаючої – Анастасія Криволап. Дітей супроводжували керівники: Людмила Кірілова, Олег Зубець та Світлана Носко.

У результаті активних змагань, молодша та починаюча пологівські групи зайняли відповідно 3 та 5 місця.

Змагання у Запоріжжі були цікаві та насичені. Серед завдань, які мали виконувати учні були: гасіння пожежі, переправа через річку, пошуково-рятувальні роботи, психологічне тестування та домедична допомога. При виконанні останнього завдання, пологівці виявилися найкращими та найшвидшими.

Школа вже протягом 13 років бере участь у подібних заходах обласного рівня. Додому діти та керівники повертались стомлені, але переповнені позитивними емоціями від участі та подорожі.

А ще для рідного закладу діти привезли медалі та кубки, пам’ятні подарунки.

Методист РМК Дадіані І.В