Підведено підсумки обласних конкурсів туристсько-краєзнавчого спрямування.

Підведено підсумки обласних конкурсів туристсько-краєзнавчого спрямування,  в яких достойно наш район представили учні наших закладів загальної середньої освіти.

В заочному обласному творчому конкурсі «Туристський калейдоскоп», присвяченому 70-річчю КЗ «Центр туризму» ЗОР у номінації «Привітання» ІІІ місця посіли учасники туристичного гуртка «Стежками рідного краю» КУ Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2», керівник Перебейнос Т.Я. та учениця КУ «Пологівський заклад загальної освіти І-ІІІ ступенів № 5» Сацька Оксана, керівник Кирилова Л.В..

У Х обласній туристській конференції-захисті звітів про туристський спортивний похід.  У роботі конференції взяли участь і учні КУ «Пологівський ЗЗСО І – ІІІ ст. № 5», а саме: Кривицька Діана (6 клас), Деркач Юлія (10 клас), які  під керівництвом Горулька Сергія Сергійовича творчо підійшли до створення презентацій захисту і на високому рівні представили звіти про спортивний похід з пішохідного  виду туризму.  За результатами конференції  команди  вибороли два ІІ місця -   за похід 1 ступеня складності та похід І категорії складності.

Вітаємо переможців і бажаємо нових досягнень!

Царенко Ірина, методист районного методичного кабінету.