Григорівський «Зелений патруль» в дії

18 квітня 2019 року на базі  закладу позашкільної освіти «Запорізька дитяча залізниця» пройшов обласний екологічний форум «Зелене мереживо Запорізького краю», організатором якого став комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

Захід проводився з метою масового залучення учнівської молоді до еколого-природоохоронної діяльності, пропаганди екологічної культури та з нагоди відзначення 20-річчя діяльності дитячих громадських об’єднань обласної екологічної дружини «Земля».

Форум об’єднав 83 учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти, представників дитячих громадських об’єднань.

Під час відкриття форуму учні КУ «Григорівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» презентували свою діяльність через виступ аматорського колективу «Зелений патруль» за напрямком «Природоохоронна діяльність та еколого-просвітницька діяльність». За творчу презентацію та високий рівень виконавської майстерності юні екологи посіли ІІ місце.

В рамках роботи секції «Природоохоронна діяльність»  Богунова Олександра та Зиза Тетяна розкрили досвід роботи агітбригади і  посіли І місце.

Григорівці мають власні підходи в реалізації екологічних проектів, тому   у своєму кошику добрих справ налічують багато екологічних здобутків: діти доглядають за територією свого закладу освіти, саджають дерева та кущі, вирощують квіти, очищують берег місцевої річки, проводять бесіди з мешканцями села щодо утилізації побутового сміття.

Допомагають дітям здійснювати свої задуми їх вчителі: Сагань Наталія Іванівна та Броун Наталія Іванівна.

«Якщо у нас є такі школи, чуйні педагоги та сповнені любові до природи як до Божого створіння молоді люди, то ми приречені всупереч усьому та незважаючи ні на що побачити, як розквітає наша Батьківщина-Україна».

Методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Ірина Хижня.