ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Спеціальні об’єктові навчання з пожежної безпеки у закладах загальної середньої освіти району

Протягом квітня 2018 року в рамках місячника цивільного захисту  у всіх закладах загальної середньої освіти району були проведені спеціальні об’єктові тренування за участю працівників Пологівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Дії адміністрації та персоналу закладів загальної середньої освіти оцінювали головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва і цивільного захисту Пологівської РДА Кучер О.К., провідний фахівець Пологівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Григоренко А.С., методист районного методичного кабінету Терещенко Н.Д. Після проведення евакуації учасників освітнього процесу з учнями проведено профілактичні бесіди працівниками пожежної частини.

11 квітня 2018 року для керівників закладів загальної середньої освіти проведено семінар з питань проведення спецнавчань з цивільного захисту. У семінарі взяли участь головний інспектор Пологівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Хоменко М.М. та провідний фахівець Пологівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Григоренко А.С.

Дії адміністрації та персоналу всіх закладів оцінено на відмінно.

 

Методист РМК  Терещенко Н.Д.« повернутися до списку новин