СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Мовні табори

    

     Відділ освіти, молоді та спорту Пологівської РДА зініціював проведення на базі  закладів освіти мовних таборів. Так, такі табори працювали при КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4», КУ «Пологівська гімназія «Основа», КУ «Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5»,  КУ «Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КУ «Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КУ «Басанська ЗОШ І-ІІІ ступенів»,  КУ «Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»,  КУ «Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»,  КУ «Семенівський НВК», КУ «Тарасівська ЗОШ І-ІІ ступенів».

         У кінці серпня на початку вересня планується проведення мовного табору і в КУ «Пологівський колегіум № 1». Це пов’язано із затримкою приїзду волонтера, носія англійської мови.

         Я відвідала КУ «Пологівська гімназія «Основа», у якій у період  з 27.05.2019 по 31.05.2019, де працювали англійська і українська мовні групи.  Саме в цей період гімназисти поглибили  свої знання з мов на цікавих практикумах, які провели вчителі Пода Н.І. («Створення кросвордів та «хмаринки» слів», «Знайомство з ЗНО онлайн», «Пісні англійською»), Борт І.М. («Здоровий спосіб життя», «Створенння плакатів», «Пісні англійською мовою»),  Цукан О.М., Пташинська О.В. (Година спілкування. « Харчування. Замовлення в кафе, ресторані»), Безверха Т.А. («Детективна гра «Хто розбив вазу?», «Гра «Запитаріум» для закріплення навичок з теми «Граматичні часи дієслова»), Землянухіна Т.О. («Синтаксичний практикум», « Практичні поради «Готуймось до ЗНО»), Грімова В.Л. («Мовознавчий турнір «Мова єднає всіх»).

         Заняття в мовних групах проходили весело, цікаво адже діти практично застосову­вати знання з мов, отримані протягом навчального року. Вчителі показали  відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати пізніше і в інших ситуаціях.

 

Юлія Личката, методист РМК« повернутися до списку новин