Мовні табори

Відділ освіти, молоді та спорту Пологівської РДА зініціював проведення на базі  закладів освіти мовних таборів. Так, такі табори працювали при КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4», КУ «Пологівська гімназія «Основа», КУ «Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5»,  КУ «Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КУ «Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КУ «Басанська ЗОШ І-ІІІ ступенів»,  КУ «Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»,  КУ «Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»,  КУ «Семенівський НВК», КУ «Тарасівська ЗОШ І-ІІ ступенів».

У кінці серпня на початку вересня планується проведення мовного табору і в КУ «Пологівський колегіум № 1». Це пов’язано із затримкою приїзду волонтера, носія англійської мови.

Я відвідала КУ «Пологівська гімназія «Основа», у якій у період  з 27.05.2019 по 31.05.2019, де працювали англійська і українська мовні групи.  Саме в цей період гімназисти поглибили  свої знання з мов на цікавих практикумах, які провели вчителі Пода Н.І. («Створення кросвордів та «хмаринки» слів», «Знайомство з ЗНО онлайн», «Пісні англійською»), Борт І.М. («Здоровий спосіб життя», «Створенння плакатів», «Пісні англійською мовою»),  Цукан О.М., Пташинська О.В. (Година спілкування. « Харчування. Замовлення в кафе, ресторані»), Безверха Т.А. («Детективна гра «Хто розбив вазу?», «Гра «Запитаріум» для закріплення навичок з теми «Граматичні часи дієслова»), Землянухіна Т.О. («Синтаксичний практикум», « Практичні поради «Готуймось до ЗНО»), Грімова В.Л. («Мовознавчий турнір «Мова єднає всіх»).

Заняття в мовних групах проходили весело, цікаво адже діти практично застосову­вати знання з мов, отримані протягом навчального року. Вчителі показали  відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати пізніше і в інших ситуаціях.

Юлія Личката, методист РМК