ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Пологівські науковці побували на зльоті юннатів

 

25 жовтня 2018 року в Запорізькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді зібрались юні натуралісти закладів загальної середньої та позашкільної освіти на Обласний зліт «Мій край – моє натхнення», який пройшов в рамках Всеукраїнської акції «День натураліста». 

Побували на зльоті Верба Максим, учень 7-А класу, Штандюк Владислав, учень 9-А класу, Бурима Карина і Сторчак Ксенія - учениці 10 класу КУ «Пологівська СРШ I-III ступенів №2»    разом з вчителем біології Сторчак Людмилою  Миколаївною.

Юннатів тепло привітав директор Запорізького обласного центру – Ярмощук Микола Анатолійович. Зліт було продовжено номерами художньої самодіяльності. Учасники свята отримали яскраві враження від виступів учасників зльоту.

Під час заходу працювали секції: «Охорона навколишнього середовища», «Аграрна діяльність», «Народні ремесла», де учасники провели майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки та міні-короваю із солоного тіста,  українських квітів-оберегів, рослин ? символів народів світу. 

Прикрасою заходу була виставка «Юннатівські справи», на якій присутні представили поробки з сировинних відходів та природних матеріалів, обереги, постери, розкладинки, буклети, методичні розробки, фотозвіти. 

Юні пологівчани - Верба Максим та Бурима Карина представляли свої роботи на секції «Аграрна діяльність»; Сторчак Ксенія та Штандюк Владислав успішно презентували результати роботи екологічного гуртка «Ми зможемо», вони розповіли про те, як сучасна молодь намагається зробити світ кращим навколо нас.

За творчий підхід до проведення майстер-класів та презентацій досвіду практичної та дослідницької роботи учасники заходу отримали Грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та пам’ятні сувеніри. Також учнів КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2» було відзначено як кращу в номінації «Еколого-патріотичне виховання».

 

 

За інформацією КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2»



« повернутися до списку новин