Як 12 жовтня відзначали у КУ «Семенівський НВК» День Захисника України, День козацтва та День УКР (Учнівська Кирилівська Республіка – формування учнівського самоврядування)

Вранці 12 жовтня учні КУ «Семенівський НВК» привітали зі святом Захисника України учасників АТО:  Сидорашка Сергія Анатолійовича, Дузенка Миколу Володимировича.

Потім серед учнів Семенівського НВК проведені спортивні змагання до Дня Захисника України

У п'ятницю, 12 жовтня, у КУ «Семенівський НВК» пройшла щорічна виставка «Дари осені».
Вестибюль школи у ці жовтневі дні прикрашають столи з яскравими та позитивними виробами. Таким чином учні відмічають Свято Осені. Від експонатів не хочеться відходити! Чим довше розглядати інсталяції, тим більше милих дрібничок можна побачити. Учням вдалося передати атмосферу бабиного літа. Тієї чудової пори року, коли здається, що літо повернулося і все ще попереду.
Вражало різноманіття виробів, фантазія та креативність, яку проявили малі умільці та їх батьки.
Всі, без винятку, композиції юних шанувальників природи вразили своєю красою та оригінальністю. Учні закладу ще раз довели своє вміння відчувати красу золотої осінньої пори.

12 жовтня 2018 року в Семенівському НВК на чергових виборах учні обирали президента Учнівської Кирилівської Республіки. На посаду президента претендували 2 кандидати: Рябко Влада, учениця 7-го класу та Дамаскіна Олена, учениця 9 класу. У своїх передвиборчих програмах кандидати обіцяли урізноманітнити шкільне життя іграми, конкурсами, розвагами на перервах та після уроків.
Дамаскіна Олена у своїй програмі обіцяла продовжити контролювати дисципліну та порядок по школі, якість чергування в класах, більше залучати молодших школярів до цікавих заходів, які проводяться в НВК.
Лічильна комісія у складі Петренко Т.А., Шаповал В.В. та Рябчук І.Б. опрацювали 61 бюлетень. З них 4 голоси за Драгана Славомира, 1 голос за Кучеренко Кристину, 26 за Рябко Владу та 30 голосів за Дамаскіну Олену.
Отже,президентом УКР на наступні 2 роки знову стає Дамаскіна Олена, а прем'єр—міністром—Рябко Влада.
Вітаємо Олену з перемогою!.Бажаємо творчих звершень, дружньої та сильної команди, успіхів у досягненні поставлених цілей.

Весело і гамірно ярмаркували учні нашого НВК 12 жовтня! Очі розбігалися від асортименту! Та що говорити— гляньте самі! Солодощі, різноманітна випічка, напої, бургери, канапки на будь-який смак та безліч інших смаколиків власноруч, спільно з батьками, приготували учні.
Загалом долучилися до ярмарку учні з 1 по 11 класи. Придбати продукцію за доступними цінами мали можливість усі охочі, а вилучені з ярмарку кошти передадуть на благодійність

Споконвіку 14 жовтня люди відзначали християнське і народне свято – Покрова Пресвятої Богородиці.
За легендою, у цей день військо давніх русів на чолі з Аскольдом взяло в облогу центр православ’я — Константинополь, намагаючись захопити місто. Мешканці столиці Візантії у гарячій молитві звернулись до Богородиці з проханням про порятунок. І Богородиця з’явилася перед людьми та покрила їх своєю покровою (омофором). Після цього вороги вже не могли побачити цих людей. Вражений Аскольд та його дружинники прийняли святе хрещення та стали християнами.
З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва. Божа Матір Покрова вважалася покровителькою запорозьких козаків. Головним храмом на Січі був Покровський. Козаки, ідучи у похід, брали з собою образок Покрови як священний оберіг.
У 1942 році на свято Покрови було утворено Українську повстанську армію, тому 14 жовтня відзначається як день УПА.
З 2014 року згідно з наказом Президента України Петра Порошенка цей день визнано як День захисника України.
Вшановуючи традиції, 12 жовтня у нашій школі відбувся святковий концерт та спортивні змагання до Дня Захисника України.