СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про підсумки обласного заочного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

Комунальним закладом «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості «Грані» Запорізької обласної ради було проведено обласний заочний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

На Конкурс було надіслано понад 1000 різноманітних за формою та змістом робіт в п’яти номінаціях: література та журналістика; образотворче мистецтво; декоративно-ужиткове мистецтво; комп’ютерна графіка; фото-, відео- та кіномистецтво.

Журі Конкурсу відзначило високий рівень творчих робіт, різноманітність в техніці виконання, відповідність технічним, естетичним та експозиційним умовам учасників Конкурсу. Від Пологівського району на конкурс було надіслано  40 робіт, 16 з яких були визнані переможцями: І місць -  3,  ІІ місць -  3, ІІІ місць – 10.

За підсумками конкурсу та результатами роботи журі І місця посіли:

- в номінації «Література та журналістика» - Самара Ксенія, учениця КУ «Пологівська гімназія «Основа» Пологівської РР, керівник Макіртан Л.В; Адамович Анастасія, учениця КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів №2» Пологівської РР, керівник Штандюк С.І.;

- в номінації «Образотворче мистецтво» - Гріциніна Анастасія, вихованка КУ «КПНЗ БДЮТ» Пологівської РР, керівник Тоцька Т.В.

Дипломами ІІ ступеня в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» нагороджені: Лукін Ілля, вихованець КУ «КПНЗ БДЮТ» Пологівської РР, керівник Тоцька Т.В.; Єрьоміна Яна, Бадло Катерина, вихованки КУ «КПНЗ БДЮТ» Пологівської РР, керівник Тоцька Т.В.; Плетінь Дмитро, вихованець КУ «КПНЗ БДЮТ» Пологівської РР, керівник Тоцька Т.В..

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені:

- в номінації «Література та журналістика» - Шкарбатовський Дмитро, учень КУ «Пологівська гімназія «Основа» Пологівської РР, керівник Яланська О.В.; Коноваленко Надія,  учениця КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів №2» Пологівської РР, керівник Моісєєва О.В.; Чучко Анна,  учениця КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів №2» Пологівської РР, керівник Парьоха Л.І.;

- в номінації  «Образотворче мистецтво» - Кривощьоков Костянтин, учень КУ «Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ступенів»  Пологівської РР, керівник  Алексеєнко І.І.; Корнєв Дмитро, учень КУ «Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»  Пологівської РР; Нестерець Крістіна та Нестерець Карина, учениці КУ «Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5" Пологівської РР, керівник Сургуцька О.О.;

- в номінації  «Декоративно-ужиткове мистецтво» - Бородавка Дмитро, учень КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів №2» Пологівської РР, керівник Янько Л.В.; Дерев’янко Назар, учень КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів №2» Пологівської РР, керівник  Литвиненко Л.В.; Лучко Леся , Вівілова Наталія, Князєв Нікіта, учні КУ «Семенівський НВК ЗНЗ-ДНЗ» Пологівської РР, керівник Рябчук І.О..

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА БАЖАЄМО НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ

Методист районного методичного кабінету           І. ЦАРЕНКО