Підведено підсумки обласного етапу конкурсу хореографічного мистецтва «Запорізькі Викрутаси – 2019»

З метою популяризації творчості серед дітей та молоді, збереження і збагачення національних особливостей хореографічного мистецтва, подальшого розвитку та підтримки талановитих художніх колективів, комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради 16 березня 2019 року проведено обласний етап фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Запорізькі Викрутаси – 2019» в рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс» (далі – Конкурс).

У Конкурсі брали участь до 2000 конкурсантів, представлено понад 100 творчих хореографічних колективів закладів освіти.

Гарних результатів в Конкурсі досягли представники закладів освіти нашого району.

ІІ місця в старшій віковій групі посіли колективи «Мальви» та «Смішарики» хореографічного ансамблю «Золотий ключик» КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів № 2», керівник А.В. Карпенко.

ІІІ місце  в старшій віковій групі посів колектив «Маргаритки» хореографічного ансамблю «Золотий ключик» КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів № 2», керівник А.В. Карпенко.

ІІІ місця в змішаній віковій категорії посіли дитячий ансамбль хореографічних мініатюр «Шарм» та дитячий самодіяльний театр танцю «Терпсихора» КУ «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості», керівник Чернявська Т.В.

Дипломантами Конкурсу стали танцювальні колективи  «Барви дитинства» (молодша група) та «Натхнення» (середня група) КУ «Пологівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5», керівник Махоніна В.М.

ВІТАЄМО ТА ЗИЧИМО НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ!

Методист  районного методичного кабінету                      Ірина Царенко