СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вітаємо федорівського п’ятикласника Іваненка Дмитра!

Підведені підсумки обласного етапу конкурсу "Збережемо Україну разом!"  в рамках Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (наказ ДОН № 136 від 28.02.2019).

На розгляд журі конкурсу було представлено 200 авторських учнівських робіт з літературної творчості та близько 300 робіт з образотворчого мистецтва.

Дипломом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації ІІІ ступеню нагороджений учень 5 класу КУ «Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Іваненко Дмитро.

Відділ освіти, молоді та спорту вітає Дмитра та його наставника Іваненко Людмилу Миколаївну та бажає подальших перемог та творчих злетів!