Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

19-21 лютого 2019 року в Запоріжжі проходив Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» (19.02 – ДНЗ №90 «Волошка»; 20.02 – Запорізька ЗОШ №15; 21.02 – Запорізький ліцей «Захисник»).

26 вихованців ДНЗ, 62 учні 1-4-х та 78 учнів 9-11-х класів пропонували аудиторії свої роздуми та сподівання!

Четверо учасників із Пологівського району продемонстрували своє вміння володіти словом. Маємо такі результати:

1. Бурштика Єлизавета, учениця КУ «Пологівська гімназія «Основа», - ІІІ місце (учитель Приходько Л.Ю.)
  2. Посмітна Іванна, вихованка КДНЗ я/с № 3 «Віночок», - ЛАУРЕАТ (вихователь Чуб Т.О.)
  3. Хілько Злата, учениця КУ «Пологівська гімназія «Основа», - ЛАУРЕАТ (учитель Литвиненко С.М.)
  4. Лобода Богдан, учень КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2» - ЛАУРЕАТ (учитель Гула С.Г.)

Відділ освіти, молоді та спорту вітає всіх учасників, бажає вам впевненості в своїх силах, успіхів у навчанні, радості від спілкування зі справжніми і вірними друзями! Нехай збуваються ваші заповітні мрії!