У Пологівській школі юного фізика підведено підсумки роботи у 2017-2018 навчальному році

На базі КУ «Пологівська гімназія «Основа» 16 травня  2018 року  проведено підсумкове теоретичне заняття Пологівської школи юного фізика за участю викладачів фізичного факультету Запорізького національного університету. Працювали на заняттях учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти району з КУ «Пологівський колегіум № 1», КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2», КУ «Пологівська гімназія «Основа», КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»,  КУ «Кінськороздорівський НВК», КУ «Семенівський НВК», КУ «Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Учні 9-х класів вдосконалювали вміння обчислювати імпульс тіла, енергію тіла, застосовувати закони збереження енергії та імпульсу. Десятикласники досконально розібрали перший закон термодинаміки та його застосування для обчислення роботи газу, кількості теплоти для замкненого циклу під керівництвом доцента кафедри фізики та методики викладання Андрєєва А.М. Учні 11-х класів обчислювали енергетичний вихід з ядерних реакцій разом з заступником декана фізичного факультету Кілінічем А.Г.

Після закінчення теоретичних занять у актовому залі гімназії учням 11-х класів було вручено сертифікати про закінчення Пологівської школи юного фізика.

Методист РМК Терещенко Н.Д.