Веб-квест «Історичними стежками рідного краю»

Пологівщина - квітучий край з багатим історичним минулим і трудовим сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога.

З нагоди відзначення 95-ти річчя Пологівського району  вчителі історії  районного  методичного  об’єднання  під керівництвом методиста РМК Захряпи Т.М. та керівника РМО Прудивус Г.С. підготували  і провели  веб-квест «Історичними стежками рідного краю».  Завдяки застосуванню інтерактивної технології Веб-квест  змогли охопити всіх учнів району.

Завдання складалися з цікавих теоретичних та практичних завдань.

Переможцями  веб-квесту  «Історичними стежками рідного краю» стали

Чурілкіна  Тетяна КУ «Пологівський колегіум №1» – 37.5 б.

Соколов  Ростислав  КУ «Пологівський колегіум №1» – 35 б.

Пустовойтенко Тетяна КУ «Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» - 35б.

Зиза  Тетяна КУ «Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» – 33.5 б.

Участь  у веб-квесті  допомогла  дітям більше  дізнатися  про  історію  свого краю, людей, які її творили.

Бажаємо успіхів та нових перемог для всіх учасників веб-квесту!