СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

16 лютого 2019 року проведено Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні та поезії «Україна – це Ми» в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина».

На розгляд журі Фестивалю було запропоновано 139 концертних номерів: вокальні ансамблі, солісти і дуети та близько 40 авторських віршів.

Пологівський район представляла учениця КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2» Перетятько Валерія, яка посіла ІІ місце. Підготувала ученицю вчитель Кухтін В.Ф.

Відділ освіти, молоді та спорту вітає Валерію та її наставника Валентину Федорівну з перемогою та бажає подальших перемог та творчих злетів!