В лабораторіях фізичного факультету ЗНУ

Слухачі Пологівської школи юного фізика, учні КУ «Пологівський колегіум № 1»,  КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ст. № 2», КУ «Пологівська гімназія «Основа», КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4», КУ «Пологівський НВК», Кінськороздорівського НВК,  КУ «Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.», КУ «Семенівський НВК» 06 квітня 2018 р. працювали в лабораторіях фізичного факультету Запорізького національного університету. Учні 9-х класів вивчали  рух тіла, кинутого горизонтально та під кутом до горизонту. Учні 10-х класів вивчали поверхневий натяг рідини та вимірювали атмосферний тиск. Одинадцятикласники  досліджували світлові явища: інтерференцію, дифракцію, дисперсію, поляризацію та їх практичне застосування. Ми щиро дякуємо декану фізичного факультету Горбенку В.І., його заступникам Кулінічу А.Г., Долгорукому П.Ю. за приділену увагу та незабутню зустріч.

Методист РМК Терещенко Н.Д.