Пологівські юні пожежні – найкращі в області.

11 травня 2018 року у Запорізькому Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся обласний етап ХХІХ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.  За результатами зонального етапу фестивалю, який проходив у м. Пологи, Пологівський район  представляла дружина юних пожежних гімназії «Основа», переможець районного фестивалю. До складу команди ввійшли Мащенко Максим, Вєтров Ярослав, Приходько Аліса, Малько Анастасія, Гончаренко Данило та Порохня Тетяна. Готували команду професіонали своєї справи заступник директора з виховної роботи Донець А.В., педагог-організатор Онищук Ю.О. Підготовка команди відбувалась під керівництвом директора гімназії Гуглі О.Г.

У рамках фестивалю учні дивували присутніх оригінальними творчими виступами, малювали яскраві плакати соціальної реклами, демонстрували знання правил безпеки, їстівних, отруйних грибів та ягід, вміння в'язати рятувальні вузли, надавати першу допомогу при травмах  та рятувати потопаючого. Цікавим був конкурс, у якому учасники збивали м’ячі струменем води за допомогою  справжнього  пожежного обладнання. На фестивалі панував дух змагання і азарту. Під час проходження естафети «Безпечна прогулянка» І місце посіли у конкурсі «Рятувальна мотузка» Мащенко Максим, у конкурсі «Рятування потопаючого» Гончаренко Данило, ІІ місце – у конкурсі «Гриби»  Приходько Аліса, у медичному конкурсі – Малько Анастасія. Команда гімназії зірвала шквал оплесків за творчий виступ: візитку та домашнє завдання; впевнено і результативно подолала усі конкурсні випробування і виборола почесне третє місце.

Вітаємо дружину юних пожежних Пологівської гімназії «Основа», вчителів, які підготували учнів, з почесним ІІІ-м місцем в обласному етапі ХХІХ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Бажаємо успіхів  та значних перемог у майбутньому.

Методист РМК                         Н.Д.Терещенко