СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»

Підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка

«Я хочу жити в якісному світі»

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі», проведеного з метою формування у свідомості дітей – наймолодших споживачів суспільства асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію та популяризації руху за підвищення якості життя, висловлювання своєї думки про бачення майбутнього через образотворче мистецтво. На Виставку було представлено понад 800 робіт від закладів світи.  Від закладів загальної середньої освіти району на Конкурс було подано 8 робіт, 5 з яких вибороли призові місця.

І місця посіли Країло Крістіна, вихованка КУ «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості», керівник Тоцька Т.В. та Кривощьоков Костянтин, учень КУ «Інженерненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», керівник Алесеєнко І.І.

ІІ місця посіли Фомінська Дарія, учениця КУ «Григорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», керівник Макаренко Л.Б. та Зелєнцов Владислав, учень КУ «Федорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», керівник Іваненко Л.М.

ІІІ місце посіла Стогній Сабріна, учениця КУ «Григорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», керівник Павлюк О.І.

Вітаємо переможців та бажаємо нових творчих здобутків!

Методист районного методичного кабінету                                   Ірина ЦАРЕНКО