СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Підсумки заочного обласного конкурсу дитячо-юнацької фотографії «Сто чудес Запорізького краю»

Підведено підсумки заочного обласного конкурсу дитячо-юнацької фотографії «Сто чудес Запорізького краю» в рамках Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

На Конкурс надійшло 160 творчих робіт від закладів освіти  області, серед них 6 робіт учнів КУ «Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».      У номінації  «Природа нашого краю» ІІІ місце посів Калашников Станіслав, учень КУ «Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», керівник Матюхіна Т.М.

Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших успіхів!

Методист районного методичного кабінету              Ірина ЦАРЕНКО