СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Підведено підсумки обласного фестивалю писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2019 рік, з метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих, талановитих дітей і молоді та їх творчого розвитку, задоволення потреб у творчій самореалізації, популяризації мистецтва писанкарства, КЗ «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» ЗОР з 25 березня до 18 квітня 2019 року було проведено обласний фестиваль писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На Фестивалі було представлено понад 3000 експонатів, виконаних в різних техніках, які відзначалися високим рівнем майстерності, складністю, оригінальністю, виразністю глибоким змістом та тематикою, різноманіттям, яскравістю, тощо.

Від Пологівського району на фестиваль було подано 9 робіт, 5 з яких визнано переможцями.

І місце посіли: Плетінь Дмитро, вихованець КУ «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості», керівник Тоцька Т.В. та Гончар Валерія, учениця КУ «Григорівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів», керівник Матюхіна Т.М.

ІІ місце у Данілова Матвєя,  учня КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І – ІІІ ступенів № 2», керівник Кручинська С.А.

ІІІ місце посіли Тоцька Софія, учениця КУ «Пологівська гімназія «Основа», керівник Борисова О.О. та Полтавець Артем, учень КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І – ІІІ ступенів № 2», керівник Литвиненко Л.В.

Методист районного методичного кабінету   ІРИНА ЦАРЕНКО