Юні науковці збирались на навчально-тренувальні збори

Напередодні фінального туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук 13 лютого 2019 року в КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2», на базі районного наукового товариства учнів «Магістр», відбулися навчально-тренувальні збори учнівської молоді.

В цьому році, успішно подолавши попередні два тури, до фіналу дійшли Пустовойтенко Анна - одинадцятикласниця КУ «Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», Марченко Ангеліна, Сторчак Ксенія, Настич Юлія - десятикласниці КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2», Вязовцев Володимир – десятикласник та Чернишова Олена – дев’ятикласниця КУ «Пологівський колегіум № 1».

Творча молодь презентувала свої виступи, відповідала на поставлені питання. Всі учасники заходу, а це учні, вчителі та методисти районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту, у творчій атмосфері мали змогу внести корективи та надати рекомендації задля кращого виступу юних науковців Пологівщини 17 лютого в Запорізькому національному університеті.

Бажаємо всім успішно справитись із завданням та досягти найкращих результатів!

Методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту І.М. Хижня