Підсумки Обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків»

Підведено підсумки Обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків» проведеного з метою національно-патріотичного виховання та залучення учнівської молоді до кращих традицій національної культури, виховання у молоді поваги до історичного минулого українського козацтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих дітей.

На Конкурс було представлено понад 350 робіт, з них 6 від закладів освіти Пологівського району.

Обласне журі відзначило позитивні тенденції формування у дітей і молоді патріотичних почуттів до рідного краю.

На підставі рішення журі обласного конкурсу 5 наших учасників визначені переможцями:

І місце посів Стрюк Роман, вихованець  Комунальної установи «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості» Пологівської районної ради, керівник  Тоцька Т.В.

ІІ місця посіли:

Нестерець Каріна, учениця Комунальної установи «Пологівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 5» Пологівської районної ради, керівник Сургуцька О.О.

Сидорська Карина, учениця  Комунальної установи «Інженерненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Пологівської районної , керівник Василенко О.А.

Воронін Павло, вихованець   Комунальної установи «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості» Пологівської районної ради, керівник Тоцька Т.В.

ІІІ місце посіла Ткаченко Тетяна, учениця   Комунальної установи «Інженерненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Пологівської районної ради, керівник Плетінь Н.В.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЗИЧИМО НОВМХ УСПІХІВ!

Методист районного методичного кабінету           Ірина Царенко