Підсумки обласного фотоконкурсу «Трудові династії Запорізького регіону»

До 28 річниці Служби зайнятості з метою відродження та збереження родинних трудових традицій, службою зайнятості Запорізької області спільно з Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації проведено загальнообласний фотоконкурс «Трудові династії Запорізького регіону» серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.
       На конкурс були подані фото роботи  від КУ «Пологівська гімназія «Основа», КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2», КУ «Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КУ «Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КУ «Семенівський НВК», КУ «Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Слід відзначити високий художній рівень (тематичну спрямованість, естетичне оформлення, творчий підхід) більшості наданих на конкурс робіт.

На фінальний тур конкурсу було представлено 148 робіт від 137 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та центрів дитячої та юнацької творчості області за чотирма номінаціями.

Оцінювання робіт, представлених на фінальний тур конкурсу на обласному рівні, здійснювала компетентна конкурсна комісія. За підсумками конкурсу визначено переможців, серед яких є і представники нашого району.

В номінації «Молоді кадри - майбутнє нашої країни» ІІ місце посіла учениця КУ «Пологівської СРШ І-ІІІ ступенів №2» – Бараненко Ірина. Учениця цієї ж школи в номінації «Професіонал своєї справи» - Машенко Дарина посіла ІІІ місце. Учень КУ «Костянтинівська ЗОШ I-III ступенів» –Ротко Сергій посів ІІІ  місце в номінації «Професіонал своєї справи»
       Переможців конкурсу було відзначено грамотами Запорізького обласного центру зайнятості та Департаменту освіти і науки Запорізької держадміністрації та заохочувальними призами.

Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень!

Методист районного методичного кабінету        І. ЦАРЕНКО