СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Випускники 2020 року

Цього року шкільні парти залишать 60 учнів закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих сектору освіти, молоді та спорту – випускники 2020 року. Троє випускників будуть нагороджені золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні». Серед них  два учні КУ «Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» та один учень КУ «Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5».

1) Ротко Сергій Ігоревич, учень комунальної установи «Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Пологівської районної ради Запорізької області;

2) Кравець Євгеній Анатолійович, учень комунальної установи «Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Пологівської районної ради Запорізької області;

3) Гузь Владислав Олегович, учень комунальної установи «Пологівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5» Пологівської районної ради, Запорізької області».