СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

УВАГА! Вже завтра – ЗНО!

 

Вже завтра, у вівторок  22 травня 2018 року, в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО).

 

Одинадцятикласники шкіл району, які обрали одним із трьох (чотирьох) предметів для проходження ЗНО математику, пройдуть випробування рівня власних знань предмета точних наук.

 

Випускників закладів освіти району шкільні автобуси організовано підвезуть до визначених пунктів тестування, зазначених у запрошеннях-перепустках, що були попередньо, 27 квітня, розміщені на власних інформаційних сторінках учасників ЗНО.

 

У Пологівському районі такими пунктами є:

- 22.05.2018 (математика) – КУ «Пологівський колегіум № 1» та КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2»;

- 24.05.2018 (українська мова) –  КУ «Пологівський колегіум № 1», КУ «Пологівська СРШ  І-ІІІ ступенів  № 2», КУ «Пологівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів  № 4» та ДНЗ «Пологівський професійний ліцей»;

- 01.06.2018 (англійська мова) – «Пологівська СРШ  І-ІІІ ступенів  № 2».

 

Напередодні у закладах освіти, які визначено пунктами тестування, з метою забезпечення дотримання вимог та підготовки закладу до проведення ЗНО, керівником організовується скорочений робочий день.

 

Відділ освіти, молоді та спорту Пологівської районної державної адміністрації нагадує, усі тести зовнішнього незалежного оцінювання розпочинатимуться об 11:00 годині. Допуск учасників зовнішнього оцінювання до пункту ЗНО починається за 45 хвилин (о 10:15) та припиняється за 10 хвилин (о 10:50) до початку зовнішнього оцінювання.

 

Учасник зовнішнього оцінювання для допуску до пункту ЗНО обов’язково має пред’явити:

  • сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;
  • документ, назва і номер якого зазначені у сертифікаті;
  • запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні.

Увага! За умови відсутності сертифіката чи документа, назва і номер якого зазначені у сертифікаті, учасник зовнішнього оцінювання не допускається до проходження зовнішнього оцінювання. Учасники зовнішнього оцінювання, які запізнилися, до пункту ЗНО теж не допускаються.

 

Учаснику ЗНО потрібні будуть ще 2-3 ручки з пастою насиченого чорного кольору (бажано гелеві). У пункті проведення ЗНО дозволено мати воду в прозорій пляшці без етикетки.

 

Також випускникам та їх батькам рекомендуємо ще раз переглянути Пам’ятку для учасників ЗНО-2018 на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти: https://dneprtest.dp.ua/docs/2017/pdf/pam_zno_2018.pdf, інформаційний матеріал щодо календаря, особливостей ЗНО-2018 та ін. на сайті відділу: http://polohy-rvo.edukit.zp.ua/zno_ta_monitoring/.

 

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з української мови та літератури, іноземних мов, математики та біології відбудеться не пізніше 15 червня 2018 року; оголошення результатів з історії України, географії, фізики та хімії триватиме до 21 червня 2018 року.

 

Усім учасникам ЗНО бажаємо не запізнюватися та успішно пройти тестування.

 « повернутися до списку новин