ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Зелену естафету тримали учні Пологівського району

Учнівська делегація Запорізької області у складі Зизи Тетяни та Богунової Олександри, учениць КУ «Григорівська загальноосвітньої школи I-III ступенів», взяли участь у фінальному етапі Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета», який відбувся у місті Черкаси з 21 до 25 травня 2018 року. 

Учасниці під час проведення заходу вдало захистили свою науково-дослідницьку роботу з теми «Покращення екологічного стану в селі Григорівка». Дівчата також успішно справились з тестами екологічного та природоохоронного спрямування.

З 20 шкіл України Тетяна та Олександра зайняли третє місце, за що були нагороджені Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми» та Грамотою Голови Українського товариства охорони природи В.Я. Шевчука  м. Київ «За заслуги  перед Українською природою».

Усі учасники заходу відвідали «Колиску козацтва» місто-Чигирин; резиденцію Богдана Хмельницького; село Суботів та Холодний Яр — реліктовий лісовий масив, в якому знаходиться один з найстаріших та найбільших дубів в Україні - Дуб Максима Залізняка.

Своєму успіху Зиза Тетяна та Богунова Олександра завдячують вчителю екології, заступнику директора з навчально-виховної роботи Сагань Наталії Іванівні.

Вітаємо юних григорівців з перемогою.

 

За інформацією КУ «Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

 « повернутися до списку новин