У школах району пролунав останній дзвоник

Сьогодні, у п’ятницю 25 травня 2018 року у школах Пологівського району завершено навчальні заняття і всі учасники освітнього процесу дружно відзначили свято Останнього дзвоника.

Традицію святкування у формі шкільної лінійки порушити не наважився жоден заклад загальної середньої освіти. Урочисті шкільні лінійки-концерти цього річ були не тривалими, але емоційно піднесеними,  насиченими позитивом та учнівським креативом.

Зірками святкових програм, звичайно, стали одинадцятикласники, яких шкільний дзвоник покликав на останній шкільний урок – рубіж між дитинством і дорослим життям.

Випуск району 2018 року становлять 180 одинадцятикласників та 312 дев’ятикласників. Серед випускників на отримання золотих медалей «За високі досягнення у навчанні» претендують 16 випускників, срібних медалей «За досягнення у навчанні» – 2, на отримання свідоцтва про базову загальну середню освіту (9 клас) з відзнакою – 17. Якість освіти має підтвердитися результатами ЗНО (11 клас) та ДПА (9 клас). Тож усім нашим випускникам бажаємо успіхів і удачі!

Для усіх учнів району сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул!

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації вітає учасників освітнього процесу: учнів, учителів, батьків – з найочікуванішим у навчальному році святом Останнього дзвоника, із успішним завершенням  2017-2018 навчального року, який кожному подарував нові знання, враження, думки, ідеї й почуття.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та гарного настрою!

Веселих, яскравих та позитивно незабутніх канікул!

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації