СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

У гімназії «Основа» відбулося засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів

На базі КУ «Пологівська гімназія «Основа» 15 лютого 2019 року відбулося чергове засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів, яка працює над актуальним питанням у царині реформування освітньої галузі за концепцією «Нова українська школа» - запровадження формувального оцінювання у початковій школі (керівник Покрова С.В., викладач кафедри початкової освіти КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР). Досвідчені вчителі Пологівського, Гуляйпільського та Більмацького районів уже другий рік створюють практичні матеріали щодо застосування сучасних прийомів, інструментів оцінювання  навчальних досягнень молодших школярів без балів, адаптованих до інтересів, потреб сучасної дитини 6-10 років.

Чільне місце у засіданні було відведено уроку,  який провела висококваліфікований вчитель, заступник директора закладу з навчально-виховної роботи Костюк Тамара Михайлівна. Гості мали чудову нагоду спостерігати як вчитель вдало дібрала сучасні технології, форми, види роботи для реалізації завдань уроку: технологію «Шість капелюхів мислення», кооперативне навчання та ін.  Цінним для вчителів було поспостерігати як успішно  на уроці практично застосовувалось взаємо- та самооцінювання, заповнення таблиць успішності власної діяльності упродовж уроку кожним учнем.

Жвавий інтерес у членів групи викликав перспективний досвід з питань застосування формувального оцінювання, який у вигляді майстер-класу  представила вчитель-новатор із  КУ «Пологівська СРШ -ІІІ ступенів № 2» Адамович Альона Іванівна. Альона Іванівна з минулого року  працює за інноваційним науково-педагогічним проектом «На крилах успіху».

Гостями було відмічено затишність, креативний інтер’єр, сучасне обладнання  усіх приміщень початкової школи гімназії, що відповідає положенням Нової української школи, може слугувати взірцем для інших закладів початкової школи.

Методист районного методичного кабінету                             О.ФІЛІПЧЕНКО