Підведено підсумки обласного конкурсу авторської дитячої та юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну!» (наказ ДОН № 359 від 22.05.2018).

На конкурс надіслано більше 400 робіт. Серед переможців є і учні нашого району. Це Приходько Аліса (І місце) та Маркітан Дмитро (І місце) КУ «Пологівська гімназія «Основа» , Журавльов Іван (І місце) КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2».

Другі місця посіли Пустовойтенко Ганна (КУ «Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»), Клименко Єлизавета та  Шкабарня Ірина  (КУ «Пологівська гімназія «Основа») .

Треті місця в учнів Ольхової Анни (КУ «Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»), Родзіної Анни та Козьми Анни (КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІ ступенів № 6»).

Відділ освіти, молоді та спорту щиро вітає переможців та висловлює подяку вчителям, які їх готували.