СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Подяка учнів та педагогів комунальної установи «Федорівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Пологівської державної адміністрації Запорізької області.

Подяка учнів та педагогів

У мальовничому куточку України Запорізької області Пологівського району, на розлогих берегах річки Гайчур розкинулося село Федорівка, в центрі якого височіє школа. З року в рік у вересні вона радо стрічає першокласників, а навесні з сумом проводжає у доросле самостійне  життя випускників – одинадцятикласників.

Більше тридцяти років нашою школою керує мудрий, досвідчений, турботливий директор – Стариковський Василь Петрович, який постійно піклується про її добробут, чистоту й затишок. Кілька років поспіль аварійний стан опалення, як Дамоклів меч, висів над головою керівника не тільки школи, а й  району. Ситуація була критичною.

Проблему допомогло вирішити німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ, мета якого спрямована на заощадження ресурсів Концепції будівництва із застосуванням сучасних екологічно – безпечних технологій. Саме завдяки їхній підтримці учні КУ «Федорівська ЗОШ I-III ступенів»  прийшли 1 вересня 2019 року в оновлену школу. Встановлено сучасну модульну котельню. Проведено роботи по заміні системи опалення, виконані роботи з поточного ремонту трубопроводів, відновлення ізоляції, заміна запірної арматури.

У приміщенні школи реконструйовано сучасний туалет із системою інсталяції. Встановлено бойлер для підігріву води та умивальники.

У спортивному залі вмонтовані рекуліратори.

На території школи радо стрічає школярів новенький  спортивний майданчик.

Сьогодні хочемо від імені всього вчительського колективу подякувати за фінансову допомогу GIZ. Також велика дяка керівництву Пологівського району на чолі з Олександром Покутнім, керівнику відділу освіти, молоді та спорту Людмилі Дорофєєвій  за допомогу та підтримку під час ремонтних робіт.