Підведено підсумки обласних конкурсів краєзнавчого спрямування

Гарних результатів досягли і учні закладів загальної середньої освіти нашого району.

В ХХXVІІI обласній  краєзнавчій  конференції учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізької землі», яка відбулася у м. Запоріжжя  21 листопада 2018 р.,  в секції «Історичне краєзнавство» ІІІ місце посіли учениця КУ «Новокарлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Мащенко Анастасія та КУ «Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Гончар Єлизавета, під керівництвом Єфремова Ю.І., з роботою «Зображення життя запорізького селянства кінця 20-х років ХХ століття у творі Докії Гуменної «Листи із степової України».

В обласному конкурсі пошукових робіт учнівської молоді «Спадщина Запорізького краю» ІІІ місце посіла команда КУ «Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», під керівництвом Матюхіної Т.М.

В обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Моя Батьківщина – Україна» у номінації «Духовна спадщина мого народу» І місце посіла команда КУ «Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» у складі Гончар Юлії, Зизи Тетяни та Скуднової Юлії, під керівництвом Матюхіної Т.М., з пошуковою роботою «Дивовижна скрипка степової душі Григорія Лютого». Учні нашого району будуть представляти Запорізьку область на всеукраїнському рівні у м. Києві.

В цій же номінації ІІІ місце посів учень  КУ «Пологівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5» Гузь Андрій, під керівництвом Колесник В.С., з пошуковою роботою «Безсмертні митці культури Запорізького краю».

В номінації  «З попелу забуття» ІІІ місце посіли учениці КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Островерх Дар’я,  Щербакова Дар’я та    КУ «Новокарлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»     Мащенко Анастасія, під керівництвом Єфремов Ю. І., з пошуковою роботою «Соціально-економічні експерименти  тоталітарного режиму  над українським селом у 20-х роках ХХ століття. ( На прикладі комуни «Авангард» Пологівського району)».

Вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів!

Методист районного методичного кабінету                 І. ЦАРЕНКО