Зустріч з військовими у КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст № 4»

5 квітня, напередодні Великодня,  КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст № 4» гостинно вітала у затишній актовій залі  військових строкової служби, що базуються на території міста.

Учні підготували святковий концерт для хлопців,  аби вони поринули у передсвяткову домашню атмосферу: співали про Україну, виконували хореографічні композиції про мир, читали патріотичні авторські вірші, а також виконали сучасні українські пісні, пісні про кохання, жартівливий таночок.

Директор школи вручила солдатам запашний пиріг на щастя, на долю, на здоров’я,  а учні 5-х класів привітали хлопців великодніми сувенірами.

Проте військові повернулися додому не з пустими руками, а з різними смаколиками: цукерками, варенням, печивом, пасками,  великодніми поробкам. Все цеі зібрали учні протягом акції «Великодній кошик для солдата», до якої  активно долучилися і  їхні батьки.

Частину солодощів, великодніх кексів Рада учнівського самоврядування передала Сопільняку В.Д.,ГО «Волонтерський рух Пологівщини»,  для привітання військових у зоні АТО.