Федорівські лелеченята підкорюють олімпійські вершини

Сьомий рік поспіль «Олімпійське лелеченя » прилетіло до м. Запоріжжя, де  6 квітня відбувся  4 ( обласний)  етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя".

Спочатку юні олімпійці  визначали найсильніших у своїх навчальних закладах, потім змагалися в районах, наступними  були зональні змагання, і нарешті найкращі представники своїх населених пунктів зустрілися в Запоріжжі,  щоб визначити, хто ж буде захищати честь нашого регіону на Всеукраїнському рівні.

У змаганнях брало участь 9 команд: Запорізька   ЗОШ  І-ІІІ ступенів  «Основа»

(3 місце),  Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 ,

Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, Запорізька гімназія № 31, Енергодарський багатопрофільний ліцей, Молочанський  НВК  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія», НВК  «Дитячий садок – ЗОШ І-ІІІ ступенів» Камянсько-Дніпровської міської ради, Енергодарська багатопрофільна гімназія "Гармонія"  (1 місце),   КУ "Федорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Пологівської районної ради Запорізької області ( 2 місце).

Спортсмени змагалися у чотирьох номінаціях: презентація команди,  вікторина на олімпійську тематику, комбінована естафета, рухлива гра (волейбол).

Яскравим етапом змагань став конкурс на кращу презентацію команди. Учні нашої школи підготували оригінальний танцювально-спортивний номер та посіли 3 місце.

Цікаво пройшла вікторина, під час якої  дітям необхідно було  якомога швидше та правильно дати відповіді на олімпійську тематику. У цій номінації ми були перші.

Далі в програмі були змагання з рухливої гри «Волейбол». Саме тут усі присутні спостерігали високий командний дух у дітей та підтримку серед вболівальників (2 місце).

Величезне емоційне напруження, спортивний азарт, переживання вболівальників та учасників змішалося під час проведення комбінованої  естафети.  За іронією долі у цьому виді змагань ми були четверті.

Традиційно на згадку кожному учаснику були вручені медалі, цінні подарунки, а команді вручили кубок за почесне друге місце.

Хотілося б сказати декілька слів про загальне враження від змагань. Звичайно, ми, завзяті спортивні федорівські лелеченята, на чолі з нашим незмінними тренером, учителем фізичної культури, Невільком Віктором Григоровичем, їхали до Запоріжжя за перемогою. І ми дійсно були готові до змагань, адже ніхто не знає, скільки часу й зусиль витратили для підготовки, але за волею долі ми  - другі. Та, як говорить Віктор Григорович, ми не повинні здаватися, і ми й не здаємося! Із новими силами та спортивним завзяттям обов’язково продовжимо наші тренування.

Я також від усіх членів нашої шкільної олімпійської команди хочу подякувати директору школи  - Стариковському Василю Петровичу , за підтримку, добрі напутні слова, педагогу – організатору Жук Вікторії Миколаївні, яка допомогла підготувати цікаву презентацію команди, нашому спортивному батьку – Віктору Григоровичу , за його оптимізм, незламність спортивного духу, мудрість. За всі ті уроки життя, які він дає нам кожного разу.

Спортивний кореспондент

шкільної газети Пустовойтенко Ганна