Підведено підсумки обласного заочного конкурсу пошукових робіт «Сила, мужність, честь»

Участь в конкурсі взяли учні таких закладів загальної середньої освіти: КУ «Пологівська гімназія «Основа», КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2», КУ «Пологівський НВК», КУ «Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ  ступенів № 4», КУ «Басаньська ЗОШ І-ІІІ ст.», КУ «Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.». Журі високо оцінило роботи наших учнів,  які стали переможцями в різних номінаціях.

В номінації «Надійний тил героїв» ІІ місце посіли Господарюк Ангеліна та Марченко Ангеліна із КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2»  із пошуковою роботою «Волонтерська діяльність жителів Пологівщини протягом 2014-2017 років»  КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ст. № 2», керівник  Скидан Ю.М.; ІІІ місце у Собка Богдана із КУ «Пологівський НВК» із роботою «Від серця до серця», керівник Колісник В.С.

В номінації «Освітяни на лінії вогню» ІІІ місце виборола Єфіменко Анна із КУ «Пологівська гімназія «Основа»   з пошуковою роботою «Світлий розумом, хоробрий душею, живий серцем», керівник  Нестеренко-Солоха К.С.

В номінації «Військові та цивільні будні героїв земляків І місце посіли члени героїко-патріотичного гуртка із КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів  № 2»  з пошуковою роботою«Сила, мужність, честь», керівник  Парьоха Л.І.; ІІІ місця посіли:  Писаренко Даніїл із КУ «Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.»  із роботою «Сила, мужність,честь»,   керівник Звіньковська Є.Л.;  Гузь Владислав із роботою «Один із богів війни» та Гузь Андрій із роботою «Пологівський кіборг»  з КУ «Пологівський НВК», керівник  Колісник В.С.

В номінації «Вічна пам’ять героям» ІІІ місце виборола Гармаш Ангеліна «Наш солдат, наш герой» із КУ «Пологівський НВК», керівник  Колісник В.С.

Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень!

Методист РМК                             Царенко І.В.