Крок до зірок

21 травня 2019 року в КУ «Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5» відбулося загальношкільне свято  «Крок до зірок», спрямоване на підтримку обдарованої учнівської молоді.

На урочистості вітали  школярів, які у поточному навчальному році стали переможцями обласних та районних  етапів предметних олімпіад, інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань, а також вчителів та батьків, які підтримували учнів на шляху до перемог.

Нагородження  відбувалося в трьох номінаціях: «Інтелектуали», «Мистецтво», «Спорт».

70 учнів закладу освіти отримали заохочення: Грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Нехай щороку поповнюється та збагачується талановитими зірочками учнівська родина КУ «Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5».