СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сторчак Ксенія – переможець фінального етапу Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук України.

1-7 травня 2019 року найкращі представники територіальних відділень Малої академії наук України – переможці обласних етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт зібралися у Києві для участі у фінальному етапі. Пологівський район у складі обласної команди гідно представила Сторчак Ксенія,  учениця 10 класу КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2» з науковою роботою «Блогер та журналіст: особливості творчої діяльності». Науковий керівник десятикласниці Штандюк Світлана Іванівна – творчий вчитель, професіонал своє справи, яка впродовж п’яти років підтримує дівчину у її починаннях.

Ксенія  посіла друге місце в конкурсі  та п’яте місце в загальному рейтингу серед  учасників секції «Журналістика»  наукового відділення «Філософії та суспільствознавства».

Щиро вітаємо Сторчак Ксенію, яка вперше здобула перемогу для Пологівського району в фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України!

Бажаємо Ксенії та Світлані Іванівні  міцного здоров’я, плідної роботи, творчої наснаги та  нових звершень!