ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2019 рік, з метою пошуку, підтримки  здібних,  обдарованих та талановитих дітей і молоді; залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва,  КЗ «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» ЗОР з 25 березня до 18  квітня 2019 року проведено  обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»,  де  було представлено понад  7000  експонатів з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.  Від нашого району на конкурс було подано 38 робіт від 15 закладів освіти, 17 з яких стали переможцями: І місце – 7, ІІ місце –5,  ІІІ місце –5.

 

І місце посіли:

Хижній Тимофій, вихованець КУ «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості», керівник Тоцька Т.В.

Гріциніна Анастасія,  вихованка КУ «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості», керівник Тоцька Т.В.

Колектив вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» КУ «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості», керівник

Дорохов В.О.

Шевель Анна, Радзевіло Аріна, Пелешко Вікторія, Бура Софія, вихованки КУ «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості», керівник Дербеньова Л.А.

 Кириленко Аліна, учениця   КУ «Пологівський колегіум №1», керівник Срібна Т.М.

Добряк Анастасія, учениця КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ

ступенів №2», керівник Кірілова Т.І.

Безверха Аліна, учениця КУ «Інженерненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»,

керівник Хоменко Л.М.

 

ІІ місце посіли:

Сиротюк Святослав, учень КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ

ступенів №2», керівник Дорофєєва К.М.

Колектив учнів 2-го класу, КУ «Інженерненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»,

керівник Алексеєнко І.І.

Ровда Діана, учениця КУ «Інженерненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»,

керівник Тилик Л.О.

Левченко Костянтин, учень КУ «Пологівська гімназія «Основа», керівник Костюк Т.М.

Колектив учнів гуртка «Умілі ручки», КУ «Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», керівник Сиротюк Я.В.

 

ІІІ місце посіли:

Буренко Єва, учениця КУ «Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»,

керівник Буренко Н.О.

Кравець Євген, учень КУ «Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», керівник Славін І.О.

Ольховий Володимир, учень КУ «Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»,

керівник Деревянко Л.І.

Онищук Артем, учень КУ «Пологівська гімназія «Основа», керівник Рябко О.С.

Хлопко Катерина, учениця   КУ «Пологівський колегіум №1», керівник Остапенко Т.М.

 

ВІТАЄМО ТА ЗИЧИМО НОВИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ

 

 

Методист районного методичного кабінету           Ірина Царенко



« повернутися до списку новин