Успішність реформи НУШ залежить від кожного

Під таким гаслом пройшов семінар голів профкомів навчальних закладів Пологівського району на базі ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів 12.09.2018 року.

Він був націлений на відверту розмову про роль Профспілки по втіленню в життя програми «Нова українська школа». Велика дискусія велася щодо комунальних послуг сільського вчителя (постанова Кабінету Міністрів України від 22.08.2018)

В ході семінару підведені підсумки і визначені переможці літнього оздоровлення членів профспілки та їх дітей. В роботі наради спілчан брав участь та виступив міський голова Коноваленко Юрій Анатолійович, який відповів на цілу низку запитань.

На запитання- «чи буде підвищена заробітна плата педагогічним працівникам дошкільних закладів?», запевнив, що кошти є і, навіть, при відсутності відповідного урядового рішення, підвищення здійснюватиметься шляхом виплати премій.

Учасники семінару висловили своє занепокоєння діями керівників Федерації профспілки України, щодо необхідності рішучих наступальних дій у захисті інтересів спілчан.

Голова районної організації профспілки працівників освіти                 З.А.Мовчан