ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Успішність реформи НУШ залежить від кожного

 Під таким гаслом пройшов семінар голів профкомів навчальних закладів Пологівського району на базі ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів 12.09.2018 року.

 Він був націлений на відверту розмову про роль Профспілки по втіленню в життя програми «Нова українська школа». Велика дискусія велася щодо комунальних послуг сільського вчителя (постанова Кабінету Міністрів України від 22.08.2018)

 В ході семінару підведені підсумки і визначені переможці літнього оздоровлення членів профспілки та їх дітей. В роботі наради спілчан брав участь та виступив міський голова Коноваленко Юрій Анатолійович, який відповів на цілу низку запитань.

На запитання- «чи буде підвищена заробітна плата педагогічним працівникам дошкільних закладів?», запевнив, що кошти є і, навіть, при відсутності відповідного урядового рішення, підвищення здійснюватиметься шляхом виплати премій.

 Учасники семінару висловили своє занепокоєння діями керівників Федерації профспілки України, щодо необхідності рішучих наступальних дій у захисті інтересів спілчан.

 

 

Голова районної організації профспілки працівників освіти                 З.А.Мовчан« повернутися до списку новин