Федорівські лелеченята на олімпійських вершинах

З 9 по 14 вересня 2019 року на базі державного підприємства  Міжнародний дитячий центр «Артек» стартував фінал Всеукраїнського проекту  Національного олімпійського комітету  «Олімпійське лелеченя».  Найкращі команди шкіл із усіх регіонів України вже вдев’яте зібралися в мальовничій Пущі - Водиці поблизу Києва, щоб відстояти честь свого краю, щоб виявити свою артистичність, розум і кмітливість, спортивну витривалість і майстерність.

В рамках проекту школярі змагалися у таких конкурсах: «Презентація команди», «Олімпійська вікторина», спортивна естафета та волейбол.

А вже 16 вересня ми радо зустрічали наших лелеченят, які повернулися із змагань. Зовсім трішечки вони не дотягнули до призової сходинки, зайнявши четверте місце із 25 представлених команд. Погодьтеся, результат доволі непоганий! Але, звичайно, діти  та їх тренер  дещо засмучені, адже перемога була так близько.

Та ми все одно пишаємося  досягненнями команди! Упевнені, вони гідно захистили честь Пологівського району, честь рідної Федорівської школи.

Так, команда виборола омріяне золото з волейболу, як одного з виду змагань.

Велика заслуга в перемозі, звичайно, незмінного, мудрого, досвідченого тренера команди, вчителя фізичної культури – Невілько Віктора Григоровича, який із дня у день муштрував дітей на репетиціях. Але без наших лелеченят не було б команди, не було б змагань і досягнень. Саме завдяки їх витримці, харизмі, спритності й були досягненні досить непогані результати.

Хочемо побажати нашій  команді та їх тренеру не зупинятися на досягнутому, впевнено крокувати тільки вперед і тільки до перемоги.

Ось вони, наші юні олімпійці, наша гордість:

Єлохов Богдан,

Сандюк Максим,

Євсюкова Владислава,

Вигалко Аліна,

Чубар Данііл,

Жуковін Владислав,

Подставна Анастасія,

Савчук Євген,

Демідов Кіріл,

Степаненко Катерина,

Челябова Карина,

Балясна Аліна.

Тренер – Невілько Віктор Григорович.

Представник учнівського                                        учениця 11 класу

самоврядування                                                       Анна ФОЩАН