Теоретичне заняття Пологівської школи юного фізика

На базі Пологівської гімназії «Основа» 24 жовтня 2018 року проведено теоретичне заняття Пологівської школи юного фізика за участю викладачів фізичного факультету Запорізького національного університету.

Працювали на заняттях учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти району з КУ «Пологівський колегіум № 1», КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ст. № 2», КУ «Пологівська гімназія «Основа», КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4», КУ «Пологівський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5», Кінськороздорівського НВК, КУ «Семенівський НВК».

Учні працювали згідно тематики :

9 клас  (Магнітні явища. Сила Ампера. Електромагнітна індукція).

10 клас  (Відносність руху. Прямолінійний рівноприскорений рух . Вільне падіння. Рух тіла під кутом до горизонту).

11 клас  (Електричне поле. Напруженість і потенціал електричного поля. Електроємність. Конденсатори. Закон Ома для повного кола).

Методист РМК Дадіані І.В.