Районний етап огляду музеїв при закладах освіти

06 грудня 2018 року  відбувся районний етап огляду музеїв при закладах освіти. Були переглянуті такі музеї: «Музей історії сіл Новоселівської сільської ради» (керівник музею Звінковська Є.Л.), «Музей історії села Пологи» (завідувач  музею Колесник В.С.), «Музей історії школи №4» (завідувач  музею Солоха П.П,) , «Музей Бойової і трудової слави Інженерненської ЗОШ І-ІІІ ступенів» (завідувач музею Хоменко Л.М.), «Музей  Бойової та трудової слави Пологівської СРШ І-ІІІ ступенів №2» (завідувач музею Парьоха Л.І.). Головною метою огляду було проаналізувати роботу музеїв та визначити   їх участь   в освітньому процесі та вихованні юних громадян України.

Всі музеї  відтворюють сторінки історії героїв війни, земляків, учнів та вчителів. Ведеться велика пошукова робота. Створені нові сучасні експозиції.

Наразі підводяться підсумки.

Дякуємо вам, шановні учні та педагоги, за пошукову роботу, вивчення та популяризацію історії рідного краю.